Bestyrelsen holder møde kl. 18.00 den anden torsdag i hver måned

Referater fra møder samt anden information er tilgængelig på hjemmesiden. Du kan kontakte bestyrelsens formand ved at sende en mail til: marianne@ah-soendergaarden.dk eller du kan udfylde kontaktformularen.

Læs referater fra bestyrelsens møder

Se oversigt over bestyrelsesens ansvarsområder 2018-19

Du kan også med fordel kigge på vores side med praktiske informationer.

Kontakt bestyrelsen

13 + 14 =

Skriftlig henvendelse kan lægges i bestyrelsespostkassen ved foreningshuset. Postkassen tømmes én gang ugentligt af formanden – dog ikke i vinterhalvåret.

Alle skriftlige henvendelser til bestyrelsen kan forventes at blive behandlet på førstkommende bestyrelsesmøde.
Skriftligt svar kan forventes ca. 1 uge efter bestyrelsesmødet.
Bemærk – anonyme henvendelser behandles ikke.

I vinterhalvåret skal henvendelse ske via e-mail til formanden marianne@ah-soendergaarden.dk

 

Formand Marianne Jungsted
Fyrrestien 10
Mobil: 28 91 53 78
Mail: marianne@ah-soendergaarden.dk

Næstformand Nicklas Kjærsvold
Langstien 2
Mobil: 27 28 22 60
Mail: nicklas@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsessekretær Mette Nicolaisen
Markstien 9
Mobil: 60249731
Mail: mette@ah-soendergaarden.dk

Kasserer Randi Luthmann
Lille Strandstien 12
Mobil: 26 37 82 93
Mail: randi@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Per E. Andersen
Tværstien 2
Mobil: 40 42 40 79 – efter kl. 17
Mail: per@ah-soendergaarden.dk

 

Bestyrelsesmedlem Erik Johnsen
Granstien 28
Mobil: 29895003
Mail: erik@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Henrik Langemark
Granstien 2
Mobil: 29731956 / 21970043
Mail: henrik@ah-soendergaarden.dk

Suppleant Adi Norsell
Lille Engstien 10
Mobil 28 55 33 85
Mail: adi@ah-soendergaarden.dk

Suppleant Søren V. Adamsen
Fyrrestien 27
Mobil: 51205104
soeren@ah-soendergaarden.dk

Suppleant Janusz Jensen
Birkestien 19
Mobil: 20217454
Mail: janusz@ah-soendergaarden.dk

Seneste nyt fra bestyrelsen

Bestyrelsesmøde 14-03-2019

Referat fra Bestyrelsesmøde i Søndergården. Torsdag den 14.marts 2019 kl. 18.00Dagsorden: 1.Godkendelse af dagsorden 2. Godkendelse af referat fra d.07.03.2019 3. Meddelelser fra formanden 4. Regnskab – 5. Meddelelser fra diverse udvalg m.m. 5.1. Dræn, vand, kloak:...

læs mere

Referat af bestyrelsesmøde 07-02-2019

Søndergården, torsdag den 7. februar 2019 kl. 18.00 Tilstede: Nicklas, Marianne, Adi, Per, Erik, Henrik, Janusz, Lars Bastholm, Randi, Mette Afbud: Søren. Dagsorden: 1.Godkendelse af dagsorden 2. Godkendelse af referat fra d.10.01.2019 3. Meddelelser fra formanden 4....

læs mere

Referat af bestyrelesmøde 10-01-2019

Bestyrelsesmøde i Søndergården. Torsdag den 10. januar 2019 kl. 18.00 Tilstede: Marianne, Adi, Per, Søren, Henrik, Janusz, Erik, Randi, Mette Nicklas deltog senere Dagsorden: 1.Godkendelse af dagsorden 2. Godkendelse af referat fra d.08.11.2018 3. Meddelelser fra...

læs mere

Arkiv