Bestyrelsen holder møde kl. 18.00 den anden torsdag i hver måned

Referater fra møder samt anden information er tilgængelig på hjemmesiden. Du kan kontakte bestyrelsens formand Nicklas Kjærsvold ved at sende en mail til: nicklas@ah-soendergaarden.dk

Læs referater fra bestyrelsens møder

Se oversigt over bestyrelse mfl.ansvarsområder 2019-2020

 

Du kan også med fordel kigge på vores side med praktiske informationer.

Formand Nicklas Kjærsvold
Langstien 2
Mobil: 27 28 22 60
Mail: nicklas@ah-soendergaarden.dk

Sekretær Søren V. Adamsen
Fyrrestien 27
Mobil: 51205104
soeren@ah-soendergaarden.dk

Kasserer Randi Luthmann
Lille Strandstien 12
Mobil: 26 37 82 93
Mail: randi@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Per E. Andersen
Tværstien 2
Mobil: 40 42 40 79 – efter kl. 17
Mail: per@ah-soendergaarden.dk

 

Bestyrelsesmedlem Erik Johnsen
Granstien 28
Mobil: 29895003
Mail: erik@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Henrik Langemark
Granstien 2
Mobil: 29731956 / 21970043
Mail: henrik@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Lisbeth Røhr
Lille Strandstien
Mobil: 26280075
Mail: Lisbeth@ah-soendergaarden.dk

 

Suppleant Adi Norsell
Lille Engstien 10
Mobil 28 55 33 85
Mail: adi@ah-soendergaarden.dk

Seneste nyt fra bestyrelsen

Referat bestyrelsesmøde 10-10-2019

Tilstede: Randi, Lisbeth, Per, Erik, Henrik og Nicklas. Afbud: Søren og Adi. Dagsorden: 1.Godkendelse af dagsorden: Godkendt 2. Godkendelse af referat fra torsdag den 12. september.: Godkendt 3. Meddelelser fra formanden: Intet nævneværdigt 4. Regnskab: Alt er godt....

læs mere

Referat bestyrelsesmøde 12-09-2019

Tilstede: Lisbeth, Randi, Adi, Henrik, Per, Erik, Nicklas, Søren. Dagsorden: 1.Godkendelse af dagsorden Godkendt 2. Godkendelse af referat fra torsdag den 15. august. Godkendt 3. Meddelelser fra formanden Intet 4. Regnskab Alt er godt. 5. Meddelelser fra diverse...

læs mere

Referat bestyrelsesmøde 15-08-2019

Referat bestyrelsesmøde i Søndergården torsdag den 15. august 2019 kl. 18 Tilstede: Adi, Søren, Henrik, Erik, Randi, Lisbeth, Per Dagsorden: 1.Godkendelse af dagsorden: Godkendt 2. Godkendelse af referat fra torsdag den 13. juni: Godkendt 3. Meddelelser fra formanden:...

læs mere

Arkiv