Bestyrelsen holder møde kl. 18.00 den anden torsdag i hver måned

Referater fra møder samt anden information er tilgængelig på hjemmesiden. Du kan kontakte bestyrelsens formand Nicklas Kjærsvold ved at sende en mail til: nicklas@ah-soendergaarden.dk

Læs referater fra bestyrelsens møder

Se oversigt over bestyrelse mfl.ansvarsområder 2019-2020

 

Du kan også med fordel kigge på vores side med praktiske informationer.

Formand Nicklas Kjærsvold
Langstien 2
Mobil: 27 28 22 60
Mail: nicklas@ah-soendergaarden.dk

Sekretær Søren V. Adamsen
Fyrrestien 27
Mobil: 51205104
soeren@ah-soendergaarden.dk

Kasserer Randi Luthmann
Lille Strandstien 12
Mobil: 26 37 82 93
Mail: randi@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Per E. Andersen
Tværstien 2
Mobil: 40 42 40 79 – efter kl. 17
Mail: per@ah-soendergaarden.dk

 

Bestyrelsesmedlem Erik Johnsen
Granstien 28
Mobil: 29895003
Mail: erik@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Henrik Langemark
Granstien 2
Mobil: 29731956 / 21970043
Mail: henrik@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Lisbeth Røhr
Lille Strandstien
Mobil: 26280075
Mail: Lisbeth@ah-soendergaarden.dk

 

Suppleant Adi Norsell
Lille Engstien 10
Mobil 28 55 33 85
Mail: adi@ah-soendergaarden.dk

Seneste nyt fra bestyrelsen

Referat bestyrelsesmøde 15-08-2019

Referat bestyrelsesmøde i Søndergården torsdag den 15. august 2019 kl. 18 Tilstede: Adi, Søren, Henrik, Erik, Randi, Lisbeth, Per Dagsorden: 1.Godkendelse af dagsorden: Godkendt 2. Godkendelse af referat fra torsdag den 13. juni: Godkendt 3. Meddelelser fra formanden:...

læs mere

Bestyrelsesmøde 13-06-2019

Referat af bestyrelsesmøde i Søndergården torsdag den 13. juni kl. 18 Tilstede: Adi, Søren, Henrik, Erik, Randi, Nicklas, Lisbeth, Per 1.Godkendelse af dagsorden: Godkendt 2. Godkendelse af referat fra torsdag den 9. maj: Godkendt 3. Meddelelser fra formanden: Intet...

læs mere

Referat GF 2019

Her er til orientering referat fra AH Søndergårdens ordinære generalforsamling 2019 (PDF). Referatet, samt referater fra tidligere års generalforsamlinger, kan også findes på siden: http://ah-soendergaarden.dk/generalforsamling/  

læs mere

Arkiv