Bestyrelsen holder møde kl. 18.00 den anden torsdag i hver måned

Referater fra møder samt anden information er tilgængelig på hjemmesiden. Du kan kontakte bestyrelsens formand ved at sende en mail til: marianne@ah-soendergaarden.dk eller du kan udfylde kontaktformularen.

Læs referater fra bestyrelsens møder

Se oversigt over bestyrelsesens ansvarsområder 2018-19

Du kan også med fordel kigge på vores side med praktiske informationer.

Kontakt bestyrelsen

3 + 12 =

Skriftlig henvendelse kan lægges i bestyrelsespostkassen ved foreningshuset. Postkassen tømmes én gang ugentligt af formanden – dog ikke i vinterhalvåret.

Alle skriftlige henvendelser til bestyrelsen kan forventes at blive behandlet på førstkommende bestyrelsesmøde.
Skriftligt svar kan forventes ca. 1 uge efter bestyrelsesmødet.
Bemærk – anonyme henvendelser behandles ikke.

I vinterhalvåret skal henvendelse ske via e-mail til formanden marianne@ah-soendergaarden.dk

 

Formand Marianne Jungsted
Fyrrestien 10
Mobil: 28 91 53 78
Mail: marianne@ah-soendergaarden.dk

Næstformand Nicklas Kjærsvold
Langstien 2
Mobil: 27 28 22 60
Mail: nicklas@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsessekretær Mette Nicolaisen
Markstien 9
Mobil: 60249731
Mail: mette@ah-soendergaarden.dk

Kasserer Randi Luthmann
Lille Strandstien 12
Mobil: 26 37 82 93
Mail: randi@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Per E. Andersen
Tværstien 2
Mobil: 40 42 40 79 – efter kl. 17
Mail: per@ah-soendergaarden.dk

 

Bestyrelsesmedlem Erik Johnsen
Granstien 28
Mobil: 29895003
Mail: erik@ah-soendergaarden.dk

Bestyrelsesmedlem Henrik Langemark
Granstien 2
Mobil: 29731956 / 21970043
Mail: henrik@ah-soendergaarden.dk

Suppleant Adi Norsell
Lille Engstien 10
Mobil 28 55 33 85
Mail: adi@ah-soendergaarden.dk

Suppleant Søren V. Adamsen
Fyrrestien 27
Mobil: 51205104
soeren@ah-soendergaarden.dk

Suppleant Janusz Jensen
Birkestien 19
Mobil: 20217454
Mail: janusz@ah-soendergaarden.dk

Seneste nyt fra bestyrelsen

Referat af bestyrelsesmøde 11-10-2018

Tilstede: Randi, Adi, Marianne, Erik, Per, Janusz, Henrik, Mette. Afbud: Søren. Nicklas mødte ind senere. Dagsorden: 1.Godkendelse af dagsorden 2. Godkendelse af referat fra d.20.09.2018 3. Meddelelser fra formanden 4. Regnskab 5. Meddelelser fra diverse udvalg m.m....

læs mere

Referat af bestyrelsesmøde 20-09-2018

Til stede: Janusz, Nicklas, Erik, Adi, Randi, Marianne, Per, Søren Afbud: Mette, Henrik Referent: Søren og Marianne Dagsorden: 1. Godkendelse af dagsorden 2. Godkendelse af referat fra d.09.08.2018 3. Meddelelser fra formanden 4. Regnskab 5. Meddelelser fra diverse...

læs mere

Referat fra bestyrelsesmødet 09-08-2018 

Tilstede: Marianne, Adi, Erik, Janusz, Søren, Per, Randi, Henrik, Nichklas, Mette Dagsorden: 1.Godkendelse af dagsorden 2. Godkendelse af referat fra d.21.06.2018 3. Meddelelser fra formanden: 4. Regnskab 5. Meddelelser fra diverse udvalg m.m. 5.1. Dræn, vand, kloak:...

læs mere

Arkiv